Jdi na obsah Jdi na menu
 


P-Shine

 

 

P-Shine – přírodní japonská manikúra

 

Japonská manikúra P-Shine je zaměřená na speciální péči opřírodní nehty. Předností přípravku je v dlouhodobém účinku a nenáročném udržování  stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu. Zvyšuje pevnost nehtu, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. Působí i jako prevence proti lámání a třepení  nehtu. Je určen jak pro ženy, tak i mužům.
 
Tato technika péče o vlastní nehty je vhodná pro každý typ nehtů. Co však dokáže je, dokonale si poradit s nehty roztřepenými, lámavými, pomalu rostoucími. Celkově zkvalitňuje vlastní nehty. P-shine podporuje prokrvení a tím zdravý růst nehtu. Japonská manikúra má dlouhodobý účinek. Po aplikaci chrání vlastní nehty lesklou a odolnou vrstvou po dobu 2 - 4 týdnů.
 
P-Shine obsahuje včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku z japonského moře. Dále obsahuje bentonit, parafín, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamin B5. Esenciální lipidy, v něm obsažené napomáhají k udržení přirozené vlhkosti nehtu.
Neobsahuje žádná organická rozpouštědla, barviva ani parfémy.

Účinnost - tato ozdravná kúra je účinná při pravidelném doplňování. Jak často, to záleží na kvalitě nehtu. Obecně se doporučuje cca za 3 týdny. Vzhledem ke složení je tato japonská manikúra vhodná i pro alergiky.

 
 
Stručný popis jak se aplikuje v nehtových studiích:
1)      Úprava délky a tvaru nehtů, ošetření kůžičky
2)      Zeleným a růžovým pilníčkem odstraníme rýhování nehtů (srovnáme povrch a odmastíme), stejně nám poslouží i jemný hranolek
3)      Zelená pasta se pomocí zelené leštičky zapracuje do nehtů (nehet se jí vyplní a částečně vyleští)
4)      Růžovým pudrem se za pomocí růžové leštičky jedním směrem nehet doleští do vysokého lesku
5)      Následuje ošetření nehtovým olejíčkem
Na ošetření chodíme „se suchým nehtem“ tzn. ne po návštěvě bazénu, těsně po uklízení apod.
Délka ošetření se pohybuje kolem 30 - 45 minut. Následující kúru doporučujeme provádět 2 - 3 týdny po posledním ošetření. 
Nehty mohou zůstat po této metodě pouze přírodní, nebo je lze lakovat. I po odlakování zůstávají lesklé. (Je však vhodnější je nechat několik dní bez laku, neboť tak vypadají skvěle). Stejně tak jako „gelovkám“ nehtům škodí chemikálie (př. Savo), hlína, celkově nešetrný přístup!!!

Text jsem vytvořila na základě svých znalostí a poznámek, které jsem získala na kurzech vižážistiky, líčení, manikúry a školení u kosmetických firem, se kterými jsem spolupracovala, fotografie jsem použila z časopisů pro kosmetičky a kadeřnice